Alfred Sung

Alfred Sung je mezinárodně uznávaný a respektovaný designér z Kanady. Za své umělecké projevy v oblasti módy a vůní získal řadu ocenění. Představuje sofistikovaný minimalismus s dávkou klasicismu, která je v jeho tvorbě patrná. Říká: \"Mám rád krásu a co může být krásnějšího, než vidět ženu v její svatební den."\"
Jako vynikající umělec navrhl kolekci svatebních šatů všech možných podob a tvarů, siluetové, romantické, klasické až po luxusní a elegantní. Svými výtvory přispívá k celkovému vzhledu nastávající nevěsty, včetně sladění šperků a vůně.

Vůně s jeho podpisem vyzařují specifickým způsobem. Nadšený jednoduchostí, přirozenou a elegantní formou vytváří rapsodii not, které zcela zapadají do obrazu dokonalé harmonie.

Některé z jeho vůní umocňují svatební den svým názvem i složením – Forever, Jewel, Pure – a kompozice všech vůní jeho domu jsou inspirovány tokem a cirkulací energie a její schopností vytvořit vnitřní rovnováhu a dokonalou harmonie.

Designér Alfred Sung má v naší vonné základně 19 parfémů. Nejstarší edice vznikla v roce 1986 a nejnovější je z roku 2009. Vůně Alfred Sung byly vyrobeny ve spolupráci s parfuméry Clementem Gavarrym, Dragoco, Davidem Apelem, Jamesem Krivdou a Iliasem Ermenidisem.