Značka Dermalogica a její produkty

 

Dermalogica

 

shutterstock_1451498021

 

Když jde o mou pleť, jde mi o ten ultra čistý pocit a pevně věřím v dvojité čištění, aby byla pleť čistá a zdravá. V dnešní době tolik značek make-upu vytvořilo své produkty tak, aby vydržely déle a po celý den, což miluji, ale také to znamená, že musíte vynaložit trochu více úsilí, abyste je odstranili na konci dne. Důkladné čištění pleti je pro mě nutností, abych si udržela zdravou zářící pleť.

 

030031

 

Dermalogica jsem si oblíbila už před lety pro jejich snadno použitelné a bezproblémové přípravky péče o pleť. Miluji jejich filozofii a to, že všechny jejich receptury jsou bez parfemace, alkoholu a jsou vhodné pro citlivou pleť. Pokud hledáte sérum pro péči o pleť, některé od Dermalogica jsou skvělé.

 

031032

 

Peptidové sérum s arganovým a růžovým olejem, které pomáhá zvýšit zářivost a poskytuje dramatické výhody v boji proti stárnutí. Vmasírujte do pokožky nebo smíchejte se svým nočním ošetřujícím krémem, abyste pomohli snížit výskyt jemných linek, obnovili odolnost a oživili nevýraznou pleť. Zlepšuje výživu pokožky, regeneraci, obnovu buněk a úroveň hydratace. Po vyčištění pleti naneste 4-6 kapek do pokožky nebo smíchejte s nočním ošetřujícím krémem.

0231

 

Opravdu jsem si zamilovala čistící mléko Dermalogica Daily Skin Health, protože nabízí jednoduchou čisticí rutinu. Dermalogica Daily Skin Health čistící mléko, rozkládá a rozpouští make-up, přebytečný maz, opalovací krém a voděodolný make-up. Zároveň pleť krásně vyživuje a hydratuje. Naneste jej ráno a večer na navlhčenou pokožku pomocí vatového tampónu, poté pleť opláchněte teplou vodou.

 

shutterstock_1924243922

 

Další krok je použití speciálního čisticího gelu. V minulosti jsem to několikrát použila a znovu koupila a miluji, že je to lehký, ale účinný čisticí prostředek. Je bez mýdla s gelovým složením, které dobře pění. Je jemný a obsahuje také balzámovou mátu pro zklidnění pokožky a výtažek z levandule, který zklidňuje. Osvěžující gelové složení se po aplikaci přemění na tekutinu zhášející pokožku, která vytváří beztížnou bariéru proti útokům okolního prostředí. Vymáčkněte malé množství do dlaně a třete ruce o sebe, abyste gel aktivovali. Jemně poklepejte na obličej a krk. Používejte dvakrát denně.

 

034

 

Také miluji jejich masky! Osvěžující, hydratační maska k nápravě suché a namáhané pokožky. Používejte po čištění, abyste pomohli snížit výskyt jemných linek. Jedinečná zesíťovaná kyselina hyaluronová zachycuje vlhkost a dodává hydrataci s častým uvolňováním pro trvalou vláčnost. Lipidy z rajčat bohaté na lykopen pomáhají obnovit ochrannou bariéru pokožky a zvyšují úroveň vlhkosti pro zdravější a hladší pokožku. Pomáhá obnovit vláčnost a zároveň minimalizuje jemné linky a poskytuje zvýšenou hydrataci a zlepšenou odolnost.

 

035