Clinique 3-Step Skin Care 3

Clinique 3-Step Skin Care 3

 

 

Krok 1 v našem 3-krokovém systému péče o pleť

 

Clinique Liquid Facial Soap Oily Skin Formular tekuté mýdlo na obličej pro mastnou pleť

 

Tento produkt jsem zkusila po dlouhodobém používání odličovače od Vichy. Trochu jsem se bála vyšší ceny, ale stačí ho velmi malé množství a tak vydrží docela dlouho. Zatím ho používám několik týdnů a jsem spokojená. V zimě trpím na velmi suchou kůži a tento odličovač zbytečně nevysušuje. Má příjemnou, ale výraznou mentolovou vůni. I když se při mytí obličeje snažím vyhýbat okolí očí, i tak tato vůně v očích lehce pálí. Pro někoho s citlivější pokožkou by tato aromatická vůně mohla být nepříjemná. Jinak ale velmi dobře odstraňuje make-up a ostatní nečistoty z obličeje. Od Clinique používám několik dalších výrobků a se všemi jsem velmi spokojená. viz. Krok 2 a 3.

 

 

 

Krok 2 v našem 3-krokovém systému péče o pleť

 

Clinique Clarifying Lotion Clarifiante 3 čistící tonikum pro smíšenou až mastnou pleť

 

Tento výrobek patří k mým oblíbeným. Podle mých zkušeností zatím nejlepší tonikum, na které jsem na trhu narazila. Pleť krásně vyhlazuje a obličej je po jeho použití příjemně osvěžený. Můžete se zaleknout, že v citlivějších partiích mírně štipká, ale určitě to nezařazuji do alergické reakce. Opravdu po dlouhodobém užívání je Vaše plet čistá, zářivá. Plet krásně zmatní, nezanechává mastný dojem. Doporučila bych pro smíšenou a mastnou pleť.

 

 

 

Krok 3 v našem 3-krokovém systému péče o pleť

 

 Dramatically Different Moisturizing Lotion+ hydratační emulze pro suchou až velmi suchou pleť

 

Za mě má tento produkt velké plus, protože je vhodný i pro velmi citlivou a atopickou pleť. Skvěle hydratuje a má velice příjemnou texturu.Za mě rozhodně nejlepší hydratační krém na obličej, stačí kapička, tudíž Vám vydrží dost dlouho. Neparfémovaný! Dokonale matuje T-zónu a je dobrý i jako primer pod make-up.

 


Clinique 3-Step Skin Care 3 pro ženy čisticí voda Clarifying Lotion 3 100  ml + čisticí mýdlo Liquid Facial Soap Oily Skin 50 ml + Hydratační emulze  DDM Gel 30 ml dárková sada — Heureka.cz