HUGO BOSS

Hugo Boss AG je německý módní a lifestylový dům založený v roce 1924 Hugo Bossem.

Společnost pochází z Metzingenu a sídlí zde dodnes a nabízí několik řad módy a doplňků pod hlavními značkami Hugo a Boss. Značka Boss nabízí tyto řady: Boss Black, moderní klasické oblečení a nejširší sortiment; Boss Orange, více jedinečný a bohémský styl; Boss Selection, luxusní pánské oblečení; Boss Green se zaměřením na sport a aktivní oblečení. Značka Hugo je známá svými módními styly ovlivněnými Evropou.

Společnost vyrábí vůně ve spojení s Proctor & Gamble Prestige. Vůně pro muže i ženy jsou nabízeny pod značkami Boss i Hugo. První vůně byla Boss Number One pro muže, která byla uvedena na trh v roce 1985.

Designér Hugo Boss má více jak 121 parfémů. Nejstarší edice vznikla v roce 1985 a nejnovější je z roku 2022. Vůně Hugo Boss byly vyrobeny ve spolupráci s parfuméry Ursula Wandel, Pierre Wargnye, Will Andrews, Sophie Labbe, Alain Astori, Beatrice Piquet, Annick Menardo, Marie Salamagne, Honorine Blanc, Christian Dussoulier, Calice Becker, Domitille Michalon Bertier, Ilias Ermenidis, Gerard Anthony, Bruno Jovanovic, Pascal Gaurin, Louise Turner, Nathalie Feisthauer, Bob Aliano, Frank Voelkl, Claude Dir, Loc Dong, Dominique Ropion, Sophie Labbetti, Olivia Giaco Girard a Yann Vasnier.

Nejprodávanější

Cena

3091319
13091319

Značky

Položek k zobrazení: 13
Nahoru
Další produkty
13 položek celkem