Aramis

Aramis byl průkopníkem na trhu prestižních produktů pro péči o muže a parfémů. Značka byla uvedena na trh v roce 1964 společností Estee Lauder Companies a byla pojmenována po postavě v milované klasice Alexandra Dumase „Tři mušketýři“. Originální vůně Aramis se objevila hned po prvním představení a každou generací přitahuje nové oddané.
Vůně je klasickou mužskou směsí dřevitých a kořenitých tónů, o kterých fanoušci říkají, že nikdy nevyjdou z módy. Pro mnoho mužů v určitém věku byl Aramis první vodou po holení nebo pánské toaletní potřeby, které používali. Originální voda po holení je stále k dispozici a vůně je nabízena v Eau de Toilette, mýdle na holení a mytí těla.

Aramis je také značka, která vyrábí další vůně pro muže i ženy a je mateřskou společností vůní Tommy Hilfiger. Mezi pozoruhodné nabídky kromě originální vůně patří New West for her, představený v roce 1990, a klasická pánská vůně Havana, poprvé představená v roce 1994.

Designer Aramis má více jak 38 parfémů. Nejstarší edice vznikla v roce 1966 a nejnovější je z roku 2019. Vůně Aramis byly vyrobeny ve spolupráci s parfuméry Bernard Chant, Ilias Ermenidis, Jean Claude Delville, Raymond Matts, Nathalie Feisthauer, Xavier Renard, Carlos Benaim, Edouard Flechier, Yves Tanguy, Harry Fremont, Edouard Fléchier, Kenneth Ruocco a Trudi Loren.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení