Aramis

Aramis byl průkopníkem na trhu prestižních produktů pro péči o muže a parfémů. Značka byla uvedena na trh v roce 1964 společností Estee Lauder Companies a byla pojmenována po postavě v milované klasice Alexandra Dumase „Tři mušketýři“. Originální vůně Aramis se objevila hned po prvním představení a každou generací přitahuje nové oddané.
Vůně je klasickou mužskou směsí dřevitých a kořenitých tónů, o kterých fanoušci říkají, že nikdy nevyjdou z módy. Pro mnoho mužů v určitém věku byl Aramis první vodou po holení nebo pánské toaletní potřeby, které používali. Originální voda po holení je stále k dispozici a vůně je nabízena v Eau de Toilette, mýdle na holení a mytí těla.

Aramis je také značka, která vyrábí další vůně pro muže i ženy a je mateřskou společností vůní Tommy Hilfiger. Mezi pozoruhodné nabídky kromě originální vůně patří New West for her, představený v roce 1990, a klasická pánská vůně Havana, poprvé představená v roce 1994.

Designer Aramis má více jak 38 parfémů. Nejstarší edice vznikla v roce 1966 a nejnovější je z roku 2019. Vůně Aramis byly vyrobeny ve spolupráci s parfuméry Bernard Chant, Ilias Ermenidis, Jean Claude Delville, Raymond Matts, Nathalie Feisthauer, Xavier Renard, Carlos Benaim, Edouard Flechier, Yves Tanguy, Harry Fremont, Edouard Fléchier, Kenneth Ruocco a Trudi Loren.