Make-up

Jak postupovat při výběru make-upu

1. Důležitý je především jeho odstín, který by se měl co nejvíc podobat barvě vaší pleti, jen tak budete vypadat opravdu přirozeně. Proto je důležité si make-up vyzkoušet nejen na ruce, ale i přímo na obličeji.

 

2. Vezměte v potaz i typ své pleti. Suchá a citlivější pokožka vyžaduje lehký zvláčňující make-up, který ji dokáže rozjasnit a zároveň ochránit před vlivy okolí, jako je městský vzduch nebo klimatizace
 
 
 

„Starším klientkám pak doporučujeme make-upy vytvořené přímo pro ně. Ty jsou totiž většinou vybaveny speciálními složkami pro vypnutí, regeneraci a výživu pleti a také lépe kryjí,“ 

 

 

3. Rozmyslete si, nakolik potřebujete, aby make-up kryl. Jste-li mladá a nepotřebujete pleť příliš líčit, můžete používat jen tónovací krém, který sjednotí její odstín, a nikdo nepozná, že jej máte.

 

„Mladším zákaznicím vět­šinou doporučujeme transparentní make-up pro normální typy pleti, který sjednocuje její tón, je velmi lehký a téměř není vidět,“

 

Určete podtón pleti

 

Studený podtón pleti má vaše pokožka, jde-li na denním světle do porcelánové, narůžovělé či namodralé barvy. Sluší jí stříbrné šperky, a když se podíváte na žilky na zápěstí, nesou se v namodralých, fialových či nazelenalých odstínech. Make-upy mívají označení C (Cold) a jsou spíše takové… „porcelánové“.

Teplý podtón pleti miluje zlaté kovy a na světle má pleť s tímto podtónem spíše žluté, broskvové či lehce oranžové barvy. Žilky na zápěstí jsou zelené až olivově zelené. A ideální pro vás bude make-up, který k číslu přidává písmenko W (Warm) – jsou obvykle více do oranžova.

Neutrální podtón má pleť, která snese stříbro i zlato, na slunci vypadá spíš do zelenkava, samotná pokožka je nejspíše olivová a žilky na zápěstí hrají zelenomodrou… Pokud se poznáváte, pak pro vás platí, že si vybíráte make-up s písmenkem N (Neutral).

 

Nejprodávanější

Cena

691100
1691100

Značky

Položek k zobrazení: 296
Nahoru
Další produkty
296 položek celkem